• hudba

  Vše pro dům

  V kategorii vše pro dům najdete podkategorie věnující se interiéru, exteriéru i zahradě. Od omítek, přes komíny až po sekačky na trávu.

 • moda

  Móda

  Zde najdete vše pro dámy. Oblečení, boty, doplňky, kabelky, brýle, šátky... Ráj pro všechny ženy ;)

 • kolo

  Sport a zdraví

  V této kategorii se dozvíte jak předcházet křečovým žilám, co všechno zvláídne čínská medicína, kam se zajít udržovat do formy apod. 

Jak vybrat akvárium pro rybičky?

Posted in Firmy

akvárium

Přemýšlíte, jak obohatit svůj interiér? Chcete do společenské místnosti vnést ojedinělou atmosféru? Investujte do akvária a akvarijních rybiček. Jestliže se o tuto oblast zajímáte a už jste nad koupí nového akvária přemýšleli, nyní máte šanci. Ale výběr akvária není jednoduchý úkol. Jedná se o kritický faktor, který rozhodne o tom, zda budete v chovu akvarijních rybiček úspěšní či nikoliv.

Budete-li vybírat akvárium, neměli byste nikam spěchat. Pokud investujete do správného akvária, nemusíte vynakládat velké úsilí při péči o rybičky či na udržování vody. V první řadě vás bude zajímat velikost akvária. Preferujte větší rozlohu, protože snadněji v něm vytvoříte vhodné prostředí pro chov. Akvarijní rybičky jsou schopné ve větších akváriích překonat chyby, kterých se začínající akvarista dopustí.

Skleroterapie

Posted in Služby

Máte problémy s křečovými žílami? Navštivte lékaře, který vám stanoví potřebnou léčbu. Nejprve si musíte projít vstupním vyšetřením, na jehož základě je určen typ léčby. Jedním z typů je skleroterapie, kdy dochází k odstranění malých křečových žil o velikosti 1 až 5 mm. Tyto žíly se objevují na začátku onemocnění, případně po operaci křečových žil.

Penzion Zlín

Posted in Služby

Toužíte poznat ojedinělé památky Zlínského kraje? Lákají vás nejen zdejší zámky a církevní památky, ale také příroda a aktivní odpočinek? Ve Zlínském kraji si na své přijde opravdu každý. Budete-li chtít zůstat zde několik dnů, musíte vyřešit otázku ubytování. Preferujete-li moderní ubytování, navštivte penzion Zlín, konkrétně Penzion 66, který slibuje ubytování v moderně zařízených pokojích, jež respektují kvalitu a maximální soukromí.

Industriální pneu

Posted in E-shopy

Když se vám opotřebují pneumatiky na osobním vozidle, pak je nezbytné je vyměnit. Protože čím více jsou pneumatiky sjeté, tím horší jízdní vlastnosti má samotné vozidlo. Stejně tak to platí i u větších vozidel, jako jsou traktory. Pneumatiky, které se používají na tato zařízení, se nazývají jako industriální pneu. Tento typ pneumatik použijete na kolových rýpadlech, industriálních traktorech, víceúčelových strojích, vysokozdvižných vozících a také na smykem řízených nakladačích.

Návrhy interiérů

Posted in Firmy

Kompletní návrhy interiérů řeší design prostoru v panelových bytech, rodinných domech i administrativních budovách. Profesionální tým klientovi navrhne ideální povrchové úpravy stěn a stropů, barevnost a materiál podlah, obklady, osvětlení a v neposlední řadě i vhodný nábytek, textilie či další bytové doplňky. Návrhy interiérů přímo na míru realizuje brněnská firma Aretti, zakázkové interiéry.

Joomla SEF URLs by Artio