• hudba

  Vše pro dům

  V kategorii vše pro dům najdete podkategorie věnující se interiéru, exteriéru i zahradě. Od omítek, přes komíny až po sekačky na trávu.

 • moda

  Móda

  Zde najdete vše pro dámy. Oblečení, boty, doplňky, kabelky, brýle, šátky... Ráj pro všechny ženy ;)

 • kolo

  Sport a zdraví

  V této kategorii se dozvíte jak předcházet křečovým žilám, co všechno zvláídne čínská medicína, kam se zajít udržovat do formy apod. 

Vyzkoušejte polykarbonát a nebudete chtít nic jiného

Posted in Průmysl

Polykarbonáty Zlín patří mezi termoplastické polymery neboli termoplasty. Díky své dobré tepelné odolnosti, odolnosti proti nárazu a dobrým optickým vlastnostem se řadí mezi komoditní plasty. Vzhledem k tomu, že má polykarbonát vysokou rázovou houževnatost a zároveň nízkou hmotnost, je velmi často využíván ve stavebnictví na nerozbitné prosklívání. Existují dva typy polykarbonátu, které se navzájem liší některými charakteristikami a také použitím - polykarbonátové dutinkové prosklívací desky a polykarbonátové kompaktní desky.

polykarbonáty

Mějte úspěšnou firmu

Posted in Služby

Když se řekne podnikatelská strategie, každý podnikatel by si měl představit takovou strategii, která zajistí úspěšnost jeho společnosti. Ne všichni podnikatelé jsou ochotni sestavit takovou strategii, která by vykazovala ziskovost a lepší chod podniku. Jestliže si nevíte v této oblasti rady, obraťte se na společnost J.I.P. pro firmy s.r.o., která se specializuje na sestavování těchto strategií.

Prestige - boty, které myslí na vaše zdraví

Posted in Sport a zdraví

Určitě znáte obuv PRESTIGE. Jedná se o certifikovanou pracovní obuv, která je vyrobená z přírodní kůže. Pro jednoduchou údržbu je potažená polyuretanovou fólií. Mají protiskluzovou podrážku, která má několik specifikací. Například absorbuje energii v oblasti paty a je odolná vůči pohonným hmotám či olejům. Tyto boty kladou důraz na pohodlné nošení i přesto, že v nich strávíte celý den. Jsou vhodné jak na práci, tak na sportovní aktivity.

Profi rekonstrukce bytových jader

Posted in Firmy

V některých starých panelových domech dnes stále najdeme bytová jádra z doby komunismu, kdy byl tento prefabrikovaný celek koupelny a toalety velice oblíbený, protože stavbu panelového domu urychloval a zjednodušoval. V dnešní době jsou ale tato bytová jádra často nevyhovující, zvláště kvůli použitému materiálu, který už má to nejlepší za sebou. Proto se často provádí rekonstrukce bytových jader pod taktovkou specializované firmy, která zařídí vše od zpracování návrhu a vizualizace, přes práce až po závěrečný úklid před předáním. Bydlíte i vy v takovém bytě? Obraťte se na odborníky!

Příčiny vzniku křečových žil

Posted in Sport a zdraví

Jedny z hlavnívh příčin vzniku křečových žil jsou dlouhé stání, kouření, nezdravá strava a obezita. Současný hektický životní styl a nedostatek pohybu na čerstvém vzduchu nahrává tomuto neestetickému onemocnění, které může ve své nejhorší fázi vést až k ohrožení života. Prevencí této nemoci je především pravidelný každodenní pohyb, vyvážený jídelníček, ve kterém nechybí ovoce a zelenina, a vyvarování se dlouhému stání. Nepodceňujte křečové žíly a snažte se jim vyvarovat zvláště, pokud k nim máte dědičné sklony. V případě jejich vzniku kontaktujte svého lékaře a spolu nejdete řešení.

Joomla SEF URLs by Artio